Site logo
Site logo
Stacks Image 483

Technologie – velkoformátový fotografický tiskVýroba velkoformátových fotografických reprodukcí s masivním archivačním potenciálem do šíře media 60 cm.

Vysoká kvalita barev – Můžete dosáhnout jednoho z nejširších dostupných barevných rozsahů s konzistentně jemnými přechody.

Získejte čistý a jasný obraz s vyšší kvalitou tiskového bodu na výtiscích, jejichž kvalita převyšuje kvalitu nabízenou konvenčními fotolaby.

Inkoust UltraChrome K3 – Potěšte se dokonalou škálou přirozeně vyhlížejících šedých tónů. Tři hustoty černé, zahrnující standardní fotografickou nebo matnou černou (jsou vybírány automaticky v závislosti na použitých médiích) a odlehčenou tmavě šedou a šedou, vytvářejí neobyčejný černobílý výstup s vysokým kontrastním poměrem, dokonalý tónový rozsah, zdokonalené vyvážení šedé a navíc se tyto barvy se neslévají. Dosáhnete nejvyšší úrovně barevného a černobílého tisku. Získáte jeden z nejširších dostupných barevný rozsahů s konzistentně jemnými přechody. To vše díky pigmentovým inkoustům Epson UltraChrome™. Výsledky tisku jsou v nejvyšší kvalitě s 9 samostatnými inkousty zajišťujícími široký barevný rozsah, jemné tóny a hladké přechody.

Základem je tiskárna Epson Stylus Pro 7890 (9 inkoustů Epson Ultrachrome K3 – voděodolné, stálosti tisků desítky let (dle údajů výrobce barevné tisky 75 let, černobílé 100 let).

tisk na jednotlivé listy, kašírované desky nebo role v povrchu lesk, pololesk, mat, plátno, průsvitné a samolepicí fólie,
rozlišení tisku až 2880 x 1440 DPI

Funkce MultiDot pro jemnou kresbu, stochastický rastr

Maximální šíře tisku 60 cm, délka až 30 metrů

CMYK RIP MIRAGE (rastry) s kompletní knihovnou studiových photo médií včetně náhledových ICC profilů

Zpracování souborů formátů TIF, TIFF, BMP, JPG, PSD, GIF, PNG, PDF, AI – včetně ICC profilů, vrstev a alfakanálů, zpracování v bitové hloubce až 16 bitů na kanál

Kalibrovaný monitor EIZO, kalibrovaná tisková média

Profesionální obsluha celého zařízení

Tiskneme na špičkové materiály značek Ilford, HARMAN by Hahnemühle, Fomei, (baryt, akvarelové papíry, plátno, matný, lesklý, velvet, folie atd.).